Sunday , October 22 2017
Breaking News

‘स्रष्टालाई प्रोत्साहान सिर्जनाको सम्मान’ भन्दै ओएसनेपाल म्यूजिक अवार्ड २०७४ को मनोनयन सार्वजनिक

काठमाडौँ । ओएसनेपाल म्यूजिक अवार्ड २०७४ को मनोनयन सार्वजनिक गरिएको छ । २०७३ बैशाख देखि २०७४ असारसम्म सार्वजनिक भएका गीतसंगीतका विभिन्न ४३ विधाको सर्वोत्कृष्ट पाँचभित्र पर्न सफल गीतको मनोनयन सार्वजनिक गरिएको हो । आगामी भाद्र ३ गते सम्पन्न हुन गइरहेको अर्वाडमा राष्ट्रिय भाव, पप, लोकदोहोरी , भोजपुरी ,नेपा:भाषा र आधुनिक गीत संगीतका विभिन्न विधाका २ सय १५ स्रष्टा र सिर्जनाहरु उत्कृष्ट पाँचभित्र पर्न सफल भएका छन् । गीत संगीतको क्षेत्रलाई चलायमान बनाउँदै ‘स्रष्टालाई प्रोत्साहान, सिर्जनाको सम्मान’ भन्ने मुल नाराका साथ गीत संगीतको क्षेत्रमा लाग्ने हरेक स्रष्टालाई उर्जा प्रदान गर्नका लागि अवार्डको आयोजना गरिएको आयोजक संस्थाले जनाएको छ ।

उत्कृष्ट ५ मा परेका सर्जकहरुलाई नोमिनेशन प्रमाणपत्र साउन १२ गते राजधानीको झम्सीखेल दमकल रोडस्थित विक्ड स्पोन फर्क एण्ड रक (Wicked Spoon Fork & Rock) मा विहान १२ बजे एक कार्यक्रम गरेर वितरण गर्ने अवार्डका सदस्य बिबेक कार्कीले जानकारी दिए । थप जानकारीका लागी अवार्डका सदस्य कार्कीलाई ९८४९२८११८८ मा सम्पर्क गर्न सकिनेछ ।

Nomination Lists

Best Patriotic Song
1. Sanubabu Maharjan (janani janma bhumischa)
2. Surach Prasai (BANCHHA NEPAL)
3. Suraj Kumar Thapa (Kohi Bhanchhan Mechi Mero)
4. Udesh Shrestha (pahad royeko chha)
5. Satya Raj Acharya (Bachau nepali bhai)

Best Lyricist Patriotic Song
1. Sangita Rayamajhi (Hami Gorkhali)
2. AATISH LAMA (Dashain chad tihar aayo)
3. Surach Prasai (BANCHHA NEPAL)
4. Raju Babu Shrestha (Bachau nepali bhai)
5. Umesh Lamsal (Kohi Bhanchhan Mechi Mero)

Best Lyricist Adhunik Song
1. Gobind Prasad Upadhyay (Baharma Ramaune)
2. Nripesh Upreti (Suru Bhaeko Chha)
3. Gopi Dahal (Basa Gara Meri Maya)
4. Uttam Bhandari (Ma Ta Mayalai)
5. Santosh Pokharel (Eklo Juni)

BestLyricist pop Song
1. Bishnu Raj Gurung (Halakka Jyana)
2. Ashmita Sumargi (Ti Najarle)
3. Anand Adhikari (Nazar)
4. Tenzing Bhutia (Sisako Ghar)
5. D.P Khanal (Chasmawala)

Best Lyricist lok dohari
1. Kastup Panta (Jawani ma Dhakka)
2. Yo Mutu FutayeuI (Sangita Magar “Priti”)
3. Jyoti Neupane (Udharo Maya )
4. Birahi Karki (Dadaima bijuli aayo)
5. Sun Chandiko Mahal (Santosh Baniya)

Best pop Song (female)
1. Smriti Pokharel (BEKAABU)
2. Puja Gurung (Kayau Din Bitey)
3. Tika Prasain (Nai Malai Thaha Chhaina)
4. Sumi Chamling Rai (Chasmawala)
5. Arpana Shrestha (Mero maya Purneko Jun ho)

Best pop Song (male)
1. Mahendra Rayamajhi (Timilai Bhulera)
2. Bhupu Pandey (ACCEPT GARA)
3. Shankar Smile (Tuition Padhauchhu)
4. Udesh shrestha (Ti Najarle )
5. Suna Maya (AMIR DEULA)

Best pop Song (female) new
1. Pema Lama (Kehi Mann Ma Chha)
2. Sirjana Khatri Haudemaya (Sirma Sindur)
3. Ramita Bhandari (K Yo Maya Ho)
4. Yojana Puri (Ma Ta Basnai Nasakne)
5. Sonam Maharjan (Maile Timilai Chaheko)

Best pop Song (male) new
1. Rupesh Dangol (Nakkali Mori)
2. Anuj Joshi (Nazar)
3. Gopi Dahal (Sarara Mini Bus)
4. Dharma Bajra Lama (Yo K Vayo Malai)
5. Roshan Shrestha (Timi Nai Timi)

Best pop Song
1. Suraj Shrestha (Bhuleu Ki Bhuleki Chhainau)
2. Ajaya Rana (Sambandha)
3. Udesh Shrestha (Hunchha Maya Ma)
4. Sapan Shrestha (Boli Mitho)
5. Rajesh Rai (Arkhaule Bazar)

Best Music pop song
1. Dipak Sharma (Nazar)
2. Udesh Shrestha (Hunchha Maya Ma)
3. Shankar Thapa (Smile) (Chasmawala)
4. Amir Deula (Suna Maya)
5. Karan Raj Karki (Phool Hun Ma)

Best Music Arranger pop song
1. Bijeshwor Tandukar (I Love You Too)
2. Amos Tamang (Sarara Mini Bus)
3. Narendra Biyogi (ACCEPT GARA)
4. Sahas Shakya (Bishwo Sundari)
5. AMIR DEULA (Mero bhabisya)

Best pop song Model (male)
1. K.K. Adhikar (Baja Baja)
2. Asmik lamsal (Yo Phool Rakha)
3. Sraj (Hasana Ho Mayalu)
4. Bicky Pulami (Nasocha Timi )
5. Bijay Kandel (Sparsha)

Best pop song Model (female)
1.  Zoya shrestha (KEWAL TIMILAI)
2. Asmita (Nazar)
3. Smriti Pokhrel (Timro Ra Mero Kahani)
4. Janwi Bohara (Timi Ramri)
5. Priya Rani (Maile Timilai Chaheko)

Best MUSIC VIDEO Direction pop song
1. Satiz Shrestha (Timro mayale )
2. Faraj Arpan (Aankh Marera )
3. Suren Shrestha (Hunchha Maya Ma)
4. Bicky Pulami (Bhuleu Ki Bhuleki Chhainau )
5. Bishal Nepali (Party Song)

Best MUSIC VIDEO Direction Adhunik song
1. Sonam Pakhrin (Ma Ruda)
2. Manoj Bista (Aaja Pani)
3. Prakash Dhital (Timro Najar Ko)
4. Nikesh Khadka (Lathai banayo)
5. Bishal Bhandari (Bishwo Sundari)

Best Adhunik song Model (male)
1. K.K Adhikari (Na Timilai Aafno)
2. Sanam Kathayat (Hajar Chot )
3. Gunaraj Shrestha (Nisthuri Le)
4. Baboo Bogati (Marchhu Sajilai)
5. Shyam Karki (Timro mayale)

Best Adhunik song Model (female)
1. Shristi (Nisthuri Le)
2. Nimshe Bhujel (Arkai sanga janu raichha)
3. Milan Amatya (Bishwo Sundari )
4. Anu Shah (Aaja Pani)
5. Bipana ( Bajdaina Murchaunga)

Best Adhunik Song (female)
1. Saru Gautam (K Yo Maya Ho)
2. Anju Pant (Baharma Ramaune)
3. Melina Rai (Ma Bhanda Ni )
4. Nita Thapa Magar (Tadpiyera)
5. Sunita Pradhan (Chhutauna Khojne)

Best Adhunik Song (male)
1. Kiran Gajmer (Marchhu Sajilai )
2. Tarabir Pandey (Timrai Samjhanama )
3. Deepak Baraily (Timro Lagi )
4. Shyam Karki (Timro mayale)
5. Surendra Amatya (Hamro Yo Jindagi)

Best Adhunik Song
1. Suraj Kumar Thapa (Bho Maya Aba Laudina)
2. Pramod kharel (Lai deuna maya le)
3. Himal Sagar (Timro Choli Ko Tunama)
4. Baboo Bogati (Bajdaina Murchaunga)
5. Shiva Pariyar (Nabheti Nabheti)

Best Adhunik Song (female) new
1. Sonie Rajbhandari (saatukee mero maan )
2. Rosy Shrestha (Agni Pariksha)
3. Junu Gautam (Thuli)
4. Sushila Pathak (Mero Dil Ko)
5. Pooja Sunuwar (Kathmandu Sahara)

Best Adhunik Song (male) new
1. Gunaraj Shrestha (Nisthuri Le)
2. Ujjwal Kshetri (Bato Modeu)
3. Purushottam Subedi (Suru Bhaeko Chha)
4. SUJAN TIGELA LIMBU (MAYA NI)
5. Suren Gautam (Pinjada Ko Surakchhya)

Best Music Adhunik song
1. Baboo Bogati (Bajdaina Murchaunga)
2. Rajan Raj Shiwakoti (Bishwo Sundari)
3. Suraj Kumar Thapa (Bho Maya Aba Laudina)
4. Karan Raj Karki (Eklo Juni )
5. Kiran Gajmer (Marchhu Sajilai)

Best music video Editor
1. Sushil Neupane (Bajele Guitar Bajako)
2. Satiz Shrestha (Timro mayale)
3. Prabin Shrestha (Hunchha Maya Ma)
4. Tekendra Shah (Nazar)
5. Dipak vista (timi bata)

Best music video Editor (lok dohari )
1. Anup Siwakoti (maya jokhne tulo )
2. Prabin Bhatta (Uhi kholima pani)
3. Bishnu Sharma (Chari Chiri Biri Bho)
4. Dipak Vista (MALAMI)
5. Sujan Shahi (Marne Miti )

Best MUSIC VIDEO Direction (lok dohari )
1. Shankar bc (Jawani ma Dhakka )
2. Babbu Thapa (Uhi kholima pani )
3. Kranti K.c (Timi Phula Hau Kalim)
4. Kapil Lama (Marne Miti )
5. Gamvir Bista (Sir Sir Batasaile)
Best

lok dohari (male) new
1. Khem Century (Das Banera)
2. Madhav Thapa (Didi Bahini Sita Ra Tara)
3. Kumar Karki (Sir Sir Batasaile)
4. Kamal BC (Budi Risauchhe)
5. Ganga Datta Giri (Utaauli Mori)

Best vocal lok dohari (female) new
1. Bhimu Gurung (Amilo Rasaile)
2. Niru Shreesh Magar (Dui Dinlai Matra)
3. Chinu Gharti Magar (Didi Bahini Sita Ra Tara)
4. Sangita Magar Preeti (Hamro Maya Chhutyo dabaabma)
5. Anuja Pudasaini (Deuta Ko Ghar)

Best lok dohari
1. Rajan Gurung (Uhi kholima pani)
2. Sahadev Koirala (manai khane raichha timro)
3. Birahi Karki (Dadaima bijuli aayo)
4. Mousam Gurung (Timi Phula Hau Kali)
5. Khem Century (Das Banera)

Best lok dohari music video model (female)
1. Ranjita Gurung (Mero Jhalko Aayema)
2. Karishma Dhakal (Amilo Rasaile)
3. Reena Thapa (Manai khane raichha Timro Rup)
4. Kusum (Sir Sir Batasaile)
5. Parbati Rai (Dadima Bijuli)

Best lok dohari music video model (male)
1. Mahendra Gautam ( Mero Jhalko Aayema)
2. Sher Saud (Khairo Khairo Kapal)
3. Durgesh Thapa (Timi Phula Hau Kali)
4. Puskal sharma (FARAK)
5. Kajish Shrestha (K Garau timilai paauna)

Best vocal lok dohari (female)
1. Krishna Gurung (Ramro Ni Chhaina Ma)
2. Purna Kala B.C. (FARAK)
3. Sarita Dangi (Bhaiyo Pardeshi)
4. Devi Gharti (Uhi kholima pani)
5. Devika KC (Utaauli Mori)

Best vocal lok dohari (male)
1. Mousam Gurung (Timi Phula Hau Kali)
2. Rajan Thakuri (Manma Aago)
3. Birahi Karki (Dadaima bijuli aayo)
4. Bimal Dangi (Tuhuro)
5. Puskal shrama (MALAMIs)

Best lok dohari Music
1. Sahadev Koirala (Manai khane raichha Timro Rup)
2. HB Rasaili (Sankha Phukdai )
3. Jyoti Neupane (Udharo Maya)
4. Birahi Karki (Dadaima Bijuli aayo)
5. Devi Khanal (Das Banera)

Best lok Geet
1. Rajan karki (Buddha Khalne Aagan)
2. Birahi Karki (Aamako Tasbira Hataima)
3. Bimal Dangi (Tuhuro)
4. Mousam Gurung (neveko aago maa kasle taapchara)
5. Puskal shrama (MALAMI)

Best Newari Song
1. Timila They Chhangu Khwa (Rupesh Dangol)
2. Ram Bhakta Maharjan (Haku Mushya)
3. Krishna Bhakta Maharjan (Deke Womha Mayeju)
4. Macha Raja Maharjan (Mukhu Hogu Swa)
5. Mohan Krishna Shrestha (jegu lekka kya bhu chha )

Best Arranger Newari Song
1. Bhupen Bajracharya (Jigu Baisha)
2. Biren Shakya (jhipi nimha chhamha then)
3. SUMAN KAPALI (WAA WALA FYE WALA)
4. Jugal Dangol (Jigu jeevan Gabale)
5. Hari Saran Saymi (Hyaugu Maltamha)

Best Album of the year
1. Suraj kumar thapa (Canvas)
2. Yogesh Kaji (yogi)
3. Ramesh Shrestha (Aankhi jhyal )
4. R.B Khadka (TIMRO TASBIR )
5. Sushila Pathak (Saptarangi)

Best lok dohari music arranger
1. Krisna B.K. (Manai khane raichha Timro Rup)
2. Kamal saurag (Kalegi Chhinayau )
3. Keshav Badu (Selfie Handai)
4. Krishna Pun Magar (MISS YOU)
5. Sudip sagar (Aaja Gaunma)

Best selo pop
1. Aakash Tamang (Himal Pari Manang Gau)
2. Prem Lama (Sarkari Jagir)
3. Mings Lama (Damfu )
4. Shukra Lama Dong (Facebook Ma)
5. Abisek Tamang (Hasdaima Maichang)

Best Cinematographer music video
1. Hari Humagain (Bishwo Sundari)
2. Gyanendra Sharma (Dui Dinko Zindagi Ma)
3. Ganga Datta Giri (Utaauli Mori)
4. Ram Kumar kc(Baansuri)
5. Randhir Shrestha (Ma Yesto Geet Gauchu(New Official Remix)

Best Bhojpuri song
1. Santosh Rajj (Gaam Bali Kaniya )
2. Selina kunwar (Aaba ye Kareja)
3. Ajaya Anuragi (yego chhuma deda rani )
4. Arun Kunwar Yadav (Vijaiya)
5. Sapana Kumari Bhujel (Jaisam Chahi)

YOU ARE INVITED
NOMINATION CERTIFICATE DISTRIBUTION
OSNEPAL MUSIC AWARD 2074
12 AM TO 4 PM
Shrawn 12 , Thrusday
Wicked Spoon Fork & Rock
Jhamsikhel Damkal Road
9849281188 / 9802048312

Leave a Reply